Членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за квотою Верховної Ради стала колишня прес-секретар КПУ Вікторія Георгіївська, передає кореспондент ForUm'у. За її призначення проголосували 245 народних депутатів.

«Нагадаю, що 22 травня Верховна Рада не змогла обрати з 12 кандидатів. На сьогоднішній день до Комітету подано 8 кандидатур: Георгіївська Вікторія, Герасим'юк Ольга, Курт Костянтин, Михайлюта Олександр, Полтаржевский Дмитро, Осауленко Тарас, Півнюк Олександр, Сергєєв Геннадій», - сказав голова комітету ВР з питань свободи слова та інформації, народний депутат Микола Томенко.

Також, за його словами, вже третій рік немає четвертого кандидата за квотою Президента.

«Зараз Нацрада складається з 6 осіб, одна з яких звинувачується у хабарництві і може покинути свою посаду. Тоді робота ради буде нелегітимною, тому сьогодні ми повинні затвердити кандидатуру від ВР. Крім того, ми рекомендуємо Президентові терміново представити свою кандидатуру», - зазначив він.

Під час рейтингового голосування кандидатура Георгіївської набрала 241 голос, Герасим'юк - 26, Курта - 5, Михайлюти - 11, Полтаржевского - 4, Осауленка - 4, Півнюка - 8, Сергєєва - 22.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189