Кількість врятованих громадян України з порома Norman Atlantic зросла до чотирьох - до евакуйованих раніше матері з дочкою, додалися двоє чоловіків. Про це сказав речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Виявилося, що на борту були ще двоє громадян України - чоловіки постійно проживають в Італії, спочатку при евакуації їх помилково вказали як громадян Росії», - сказав він.

За його словами, вони евакуйовані і перебувають на території Італії.

«Усього на борту були четверо українців», - додав Перебийніс.

За його словами, дві раніше евакуйовані громадянки України постійно проживають в Греції. В ході евакуації вони були розділені: донька потрапила в Італію, а мати - в Грецію. «Сьогодні дочка вже повинна була повернутися в Грецію», - сказав спікер МЗС України, додавши, що з ними зв'язувався український консул, «жінки в безпеці почуваються добре і допомоги не потребують».

Нагадаємо, на поромі Norman Atlantic під італійським прапором, який прямував з Греції до Італії, біля грецького узбережжя в неділю рано-вранці спалахнула пожежа на автомобільній палубі, де перебували 222 автомашини.

Як повідомляв ForUm, дві громадянки України перебували на борту порома Norman Atlantic. що терпить лихо .

Число загиблих в результаті трагедії на італійському поромі Norman Atlantic досягло восьми осіб, врятовано - 427.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом