В Україні очікується ускладнення погодних умов, на більшій частині території сніговий покрив буде досягати 10-40 см, на дорогах ожеледиця.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«У зв'язку з переміщенням в Україну активних циклонів з Балкан очікується значне ускладнення погодних умов: 27-28 грудня у південній частині, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській, 28 грудня та Сумській областях сніг, мокрий сніг (на півдні з дощем), місцями сильні опади, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с, в Криму та Приазов'ї місцями 25-30 м/с», - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що 29 грудня і вночі 30 грудня черговий циклон зумовить в Україні сильний сніг, сильні хуртовини, снігові замети, у центральних та Одеській областях місцями дуже сильні снігопади, у південній частині сильний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь. Швидкість вітру буде посилюватися до 17-22 м/с, у південних та центральних областях - 25-30 м/секунду.

«На більшій частині території утворюється сніговий покрив заввишки 10-40 см, на дорогах ожеледиця», - зазначає ДержНС.

На акваторії Чорного та Азовського морів очікується штормова погода: посилення вітру до 19-24 м/с, 29 грудня пориви 25-30 м/с, висота хвиль на Чорному морі 20-40 дм, на Азовському - 13-20 дм, можливі згінно-нагінні явища.

Вдень 30 грудня та протягом 31 грудня поступове послаблення та припинення опадів та негоди; зниження температури вночі до 13-20° морозу, вдень - до 8-14° морозу.

Інтенсивність небезпечних і стихійних явищ на території їх поширення буде уточнюватися гідрометеорологічними організаціями ДержНС України додатковими попередженнями.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

20