На першому місці серед іноземних покупців польської нерухомості виявилися німці з 27%, на другому місці - українці (17%), на третьому - британці (13%).

Як пишуть «Вести», британці протягом декількох років займали другу позицію, але в 2013-14 рр. кожним десятим покупцем-іноземцем у Польщі був громадянин України. Далі в рейтингу розташувалися французи, італійці і росіяни. На частку останніх в операціях з нерухомістю припадає 7%. В останні роки іноземці все активніше купують у Польщі нерухомість.

З 2009 року іноземці придбали у Польщі понад 15 тисяч квартир. Ще недавно на такий тип угод припадав усього 1% від загальної кількості угод на ринку. Проте вже наступного року цей показник може зрости до 5%, прогнозують експерти. Найбільше іноземців цікавлять квартири у Варшаві та Мазовецькому воєводстві, на які припадає майже 40% від загальної кількості договорів купівлі-продажу. Популярні також Вроцлав, Краків та Гданськ.

Польські аналітики прогнозують, що все частіше нерухомість у Польщі купуватимуть росіяни та українці. Причиною тому є нестабільна економічна ситуація в обох країнах, яка стимулює громадян інвестувати свої гроші в нерухомість у недорогій і близькій країні-членові ЄС. Як повідомлялося раніше, нерухомість в Україні у 2015 році може значно подешевшати.

Водночас, як наголосили експерти, купівельна спроможність українців вже істотно знизилася.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

51