Голова фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді Юрій Луценко заявляє, що щомісячна емісія становить близько 15 млрд грн, повідомляє Finance.ua.

«До (глави Національного банку Валерії) Гонтаревої, безумовно, є багато претензій, але я хочу нагадати, що її змушують кожного місяця друкувати 15 млрд нових банкнот», - сказав він журналістам. І це не її рішення. Тому відповідальність за фінансову політику спільна - Національного банку і Кабінету Міністрів», - сказав він.

При цьому, коментуючи вимоги окремих членів парламенту щодо необхідності звіту Гонтаревої в Раді, Луценко висловив думку, що доцільно буде заслухати її звіт, коли вона матиме інструменти для стабілізації фінансової ситуації за рахунок міжнародної допомоги. «Просто викликати її для побиття, означає дестабілізацію і так напруженоої фінансової ситуації», - підкреслив депутат.

При цьому Луценко зазначив, що ті парламентарі, в яких є запитання до Гонтаревої, можуть поспілкуватися з нею в особистому порядку і за його інформацією низка депутатів уже збирається це зробити в закритому режимі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом