Видобуток вугілля на підконтрольних Україні територіях Донецької області у грудні становив 640,8 тис. тонн. Про це повідомили в управлінні інформаційної політики та з питань преси Донецької обласної державної адміністрації, посилаючись на дані департаменту розвитку базових галузей промисловості ДонОДА.

«За 18 днів грудня вугледобувними підприємствами, що розташовані на підконтрольній українській владі території, видобуто 640,8 тис. тонн вугілля. З початку поточного року (станом на 19 грудня ц. р.) видобуток вугілля за цими шахтами становив 14,4 млн тонн», - йдеться в повідомленні.

За оперативними даними, сума нарахованої за листопад заробітної плати (з нарахуваннями) за державними вугледобувними підприємствами, розташованими на території, підконтрольній українській владі, становить 260,7 млн грн. Упродовж грудня виплачено 98,8 млн грн, що становить 38% від нарахованого фонду.

Нагадаємо, видобуток кам'яного вугілля в Україні (без урахування Криму та м. Севастополя) в листопаді 2014 р. порівняно з відповідним місяцем 2013 р. скоротився на 60,8% і становив 2,3 млн тонн.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом