У найближчу добу погоду більшої частини території України визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску; збережеться тепла погода для цього періоду (хоча нічна температура дещо знизиться), але в північно-західній половині дискомфорт внесе штормовий вітер.

Як повідомляє Укргідрометцентр, без опадів, лише у східних областях, Криму та Приазов'ї вночі та вранці мокрий сніг та дощ, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь.

У південній частині вночі, вранці місцями туман.

На дорогах, крім півдня та більшості центральних областей, місцями ожеледиця.

Вітер південно-західний, 5-12 м/с, у західних, північних, а вдень і місцями в центральних областях пориви 15-20 м/с, в Карпатах до 25 м/с.

Температура вночі 0-6° морозу, вдень 0-5° тепла, на крайньому заході до 8° тепла; у східних областях протягом доби від 2° тепла до 3° морозу; в Криму вночі від 2° морозу до 4° тепла, вдень 5-10° тепла, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У Києві - без опадів.

Вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

На дорогах ожеледиця.

Температура вночі 2-4° морозу, вдень 2-4° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 13 грудня найвища температура була 10° в 1950 р., найнижча -24,3° в 1921 р.

У неділю, 14 грудня, без істотних опадів.

Місцями туман; на дорогах (крім південної частини та більшості центральних областей) ожеледиця.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура вночі 0-5° морозу, вдень 0-5° тепла (місцями на крайньому заході та півдні країни вночі 1-5° тепла, вдень 6-10° тепла); у східних областях вночі 3-8° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

У Києві - без опадів. Місцями туман. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

На дорогах ожеледиця.

Температура вночі 1-3° морозу, вдень 1-3° тепла.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

28