Другий президент України Леонід Кучма не бачить доцільності у проведенні найближчими днями зустрічі контактної групи щодо ситуації на Донбасі.

«В умовах, коли друга сторона не може забезпечити режим припинення вогню, не вважаю цю зустріч доцільною», - сказав він 10 грудня.

«Нехай вони покажуть, що насправді хочуть миру, а не війни, що вони повністю контролюють свої збройні формування», - підкреслив він.

Кучма нагадав, що українська сторона пропонувала провести зустріч у Мінську 9 грудня, одночасно з оголошенням «дня тиші» на Донбасі, проте цю пропозицію не було прийнято з невідомих причин, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Українська сторона буде готова до наступної зустрічі при повному припиненні вогню», - сказав він.

Раніше планувалося, що чергова зустріч контактної групи щодо Донбасу за участю Кучми, представників ОБСЄ і невизнаних ДНР і ЛНР мала відбутися в Мінську в кінці поточного тижня.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 грудня Президент України Петро Порошенко повідомив, що чергова зустріч тристоронньої Контактної групи щодо ситуації на Донбасі запланована в Мінську 9 грудня.

Глава комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що чергове засідання Контактної групи, швидше за все, пройде в Мінську 11 грудня.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом