У с. Трьохізбенка (Луганська обл.) відкрився опорний пункт міліції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

«З початку воєнного конфлікту на Донбасі, коли цей населений пункт опинився в центрі подій, упродовж шести місяців у селі зовсім не працювали правоохоронні органи», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це було викликано об'єктивними причинами, адже по правий бік річки Сіверський Донець селище Слов'яносербськ та прилеглі до нього села контролювалися і контролюються представниками самопроголошеної Луганської народної республіки. На якийсь час лівобічна частина Слов’яносербщини залишалася за межами району і жила, фактично не маючи районного центру.

Так, згідно з повідомленням, після приєднання Трьохізбенки до Новоайдарського району одразу ж було порушено питання про те, що селу потрібен дільничний, до якого люди змогли б звернутися.

За даними міліції, після консультацій з секретарем сільської ради було визначено робоче місце для працівника міліції. Також у всіх громадських місцях Трьохізбенки розмістили оголошення про те, що працює пункт охорони громадського порядку та графік його роботи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

19