У Челябінську порушено кримінальну справу за фактом непокори ув'язнених у слідчому ізоляторі, повідомляє Слідчий комітет Російської Федерації.

Відзначається, що кілька ув'язнених напередодні відмовилися виконувати вимоги співробітників адміністрації СІЗО №1 (місто Челябінськ) після виявлення в одного з них забороненого предмета - стільникового телефону. Ув'язнені заподіяли шкоду майну установи. «Слідчими органами Слідчого комітету Росії по Челябінській області за даним фактом порушено кримінальну справу за ч. ч. 1, 2 ст. 212 КК РФ («організація та участь у масових заворушеннях»). У слідчому управлінні створена слідчо-оперативна група, яка працює на місці події», - сказали в комітеті, повідомляє ТАСС.

У відомстві зазначили, що разом з групою в слідчий ізолятор для організації розслідування кримінальної справи виїхав керівник слідчого управління слідчого комітету РФ по Челябінській області.

«В даний час на території установи проводиться комплекс слідчих дій та оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення всіх обставин події. Порядок в СІЗО відновлений, постраждалих серед ув'язнених немає», - повідомили у відомстві.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

23