Платити за комунальні послуги в зимовий період жителям Києва доведеться втричі більше. Про це свідчать нові тарифи, виставлені у квитанціях жителів за жовтень.

Оскільки тепло в київських квартирах увімкнули тільки наприкінці жовтня, сума громадянам за тепло нарахована невелика. Разом із тим, вже позначений новий тариф - це 9,22 гривні за квадратний метр опалювальної площі. Попередній тариф становив 2,91 гривні.

Таким чином, за листопад жителю однокімнатної квартири площею 33 м2 доведеться сплатити 304 гривні, пише «Корреспондент. net». За тепло в трикімнатній квартирі площею, наприклад, 70м2, доведеться віддати 645 гривень за місяць.

У прес-службі КМДА зазначили, що не варто забувати про нововведення при оплаті. «З урахуванням підвищення тарифів на послуги ЖКГ дійсно киянам доведеться платити в рази більше. Але за тепло тепер необхідно платити тільки в період його подачі. Раніше платили цілий рік».

У КМДА рекомендують уважно заповнювати квитанцію за жовтень, адже цього місяця вводяться нові зразки платіжок. Також у листопаді було зроблено низку перерахунків, у зв'язку з чим громадянам могли принести кілька квитанцій або дані з помилками. Всі питання необхідно уточнювати у місцевих ЖЕКах або звертатися до контакт-центру міста Києва.

Термін дії пільгових тарифів продовжено на 10 днів, до 30 листопада.

Нагадаємо, з липня 2014 року в Києві підняли ціну на гарячу воду з 16,24 до 28,6 гривень за кубічний метр.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

82