Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, зобов'язала підконтрольних ліцензіатів публікувати на своїх веб-сайтах проекти інвестиційних програм на 2015 рік. Про це повідомляє прес-служка комісії.

Так, НКРЕКП розпорядилася забезпечити до 17 листопада публікацію на своїх офіційних веб-сайтах проектів інвестиційних програм на 2015 рік, крім ліцензіатів, в яких нормативно-правовими актами встановлені обмеження щодо оприлюднення проектів інвестиційних програм, а також забезпечити можливість збору зауважень та пропозицій до зазначених проектів протягом 30 календарних днів, вказавши відповідний номер контактного телефону та електронну адресу ліцензіата.

Крім цього, комісія доручила надати в НКРЕКП та оприлюднювати на своєму офіційному веб-сайті інформацію в табличній формі щодо переліку зауважень і пропозицій, отриманих ліцензіатом та врахування їх при формуванні Інвестиційної програми на 2015 рік, а також забезпечити зазначений механізм інформування громадськості при підготовці змін до інвестиційних програм на 2015 рік.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

30
Классические туфли мужские