У Києві буде створено благодійний фонд для реставрації кінотеатру «Жовтень». Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зборів депутатів Київради у Колонній залі КМДА, повідомили Forum'у в прес-службі столичного голови.

На засіданні розглядалося питання щодо якнайшвидшої реставрації кінотеатру, приміщення якого постраждало від пожежі, і відновлення його роботи. «Кінотеатр «Жовтень» має залишатися одним із центрів кінематографії й одним із культурних центрів нашої столиці. Будь-які спроби перепрофілювання кінотеатру будуть припинені. Ми ініціюємо створення благодійного фонду «Відновимо разом». Очолити цей фонд пропонуємо директорові кінотеатру Людмилі Горделадзе», - зазначив міський голова.

Кличко дав доручення Департаменту фінансів КМДА також знайти джерела для фінансування робіт з відновлення кінотеатру. «Наше завдання - зберегти кінотеатр й дати йому нове життя, і зробити ми це можемо тільки разом. Ми повинні гарантувати киянам, що «Жовтень» буде збережено, а його діяльність відновлено в найкоротші терміни», - сказав мер Києва.

Кличко запропонував депутатам Київради звернутися до ГПУ та МВС з вимогою термінового розслідування факту умисного підпалу кінотеатру.

«Виконавці цього жахливого вчинку повинні відповідати перед законом і всією столичною громадою», - зазначив міський голова. Також мер Києва запропонував звернутися до МВС із вимогою розробки програми з підвищення рівня безпеки в громадських закладах Києва.

Як раніше повідомляв ForUm, у ніч на 30 жовтня в старому кінотеатрі столиці сталася пожежа. Глядачі були евакуйовані, постраждалих немає, при цьому будівля отримала значні пошкодження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские