Вчора, 8 жовтня, департаментом боротьби з економічними злочинами була припинена діяльність одного з найбільших в Україні підпільних конвертаційних центрів. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

За інформацією прес-служби, в ході обшуку було вилучено готівки на суму понад 3,9 млн гривень. Загальний тіньовий оборот центру, за оцінками слідства, становив 3,6 млрд гривень.

«Обшук в офісних приміщеннях Київського відділення банку ПАТ «Аксіома» проводився за рішенням Печерського районного суду Києва в рамках розслідування кримінальної справи про зловживання службовими повноваженнями з боку співробітників банку», - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що ця банківська установа проводила транзитні операції, конвертацію безготівкових коштів у готівку, незаконний обмін валютних цінностей через низку фіктивних підприємств та фізичних осіб.

Як повідомляється, в ході обшуку було вилучено фінансово-господарські документи, жорсткі диски комп'ютерів, ноутбуки, печатки фіктивних підприємств та готівкові гроші. Крім того, в рамках кримінального провадження сьогодні, 9 жовтня, були затримані клієнти та керівники двох підприємств, які здійснювали незаконний обмін валюти.

Слідчі дії стосовно ПАТ КБ «Аксіома» тривають.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2526 грн.