Лідер Радикальної партії Олег Ляшко намагається організувати і правильно спрямувати проведення «вуличних люстрацій». Таку думку висловив політолог Вадим Карасьов, коментуючи перспективи вступу в силу закону «Про люстрацію» і причини зволікання з введенням реальної люстрації.

«Відсутність законних механізмів люстрації заохочує людей підтримувати спонтанні акції, на яких відбувається побиття колишніх і діючих чиновників і викидання їх на смітники. Зате системно провести процес законної люстрації пропонує лідер Радикалів Олег Ляшко, який зараз намагається організувати і правильно спрямувати проведення «вуличних люстрацій», - зазначив він.

«У суспільстві є величезний запит на глибоке перезавантаження влади. І в принципі цілком логічно, що у представників тієї самої влади немає політичної волі для підтримки цих змін. Кожен може стати наступним», - заявив експерт.

«Зараз наближається термін для підписання Президентом прийнятого парламентом Закону« Про люстрацію». Цей закон, очевидно, недосконалий, проте основна частина населення з нетерпінням чекає настання справедливості після його впровадження. Адже досі періодично виникають скандальні призначення одіозних персонажів з числа «колишніх» або включення їх у виборчі списки. Вчорашні і сьогоднішні еліти дуже пов'язані між собою. Тому зараз, не чекаючи прийняття закону «Про люстрацію», найбільш пасіонарні громадяни самостійно намагаються зламати цю систему як вони це розуміють. Вони вдаються до екстраординарних вчинків під керівництвом екстраординарних виконавців», - сказав Карасьов.

«Процесу законної люстрації в будь-якому випадку потрібен лідер. Перший з кандидатів на цю роль - Ляшко, який зараз підтримує вуличні акції та організовує їх. Тому логічно, що головний радикал країни може очолити народний радикалізм, що призведе до радикальних змін у країні», - підкреслив політолог.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
1275 грн.