Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), з жовтня 2014 року зберегла на нинішньому рівні граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій.

Відповідне рішення НКРЕКП прийняла на засіданні 30 вересня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомлялося, востаннє комісія переглядала тарифи в серпні, збільшивши граничну ціну на газ для промислових споживачів з 1 вересня 2014 року на 3,2% - з 4,724 тис. грн за 1 тис. куб. м до 4,874 тис. грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ, збору до затвердженого тарифу на газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання газу за регульованим тарифом).

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці і захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила роздрібні тарифи енергопостачальних компаній на електроенергію на жовтень 2014 року.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

611