Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 1 по 8 серпня.

«Росія запровадила санкції проти росіян, браво!», - прем'єр-міністр Арсеній Яценюк про заборону Росією імпорту сільськогосподарської продукції з країн, які запровадили проти неї санкції.

«Є такий заклик до простої історії - простий, людський бойкот. І для цього не треба жодних заборон», - міністр культури України Євген Нищук про бойкот заходів за участю діячів російської культури.

«Економічна модель, що існує сьогодні в Україні, - це коли всім дають рибу, але, правда, риба протухла, переморожена і ще радянського зразка - хек. Ми пропонуємо всім у руки дати вудки, з хорошою котушкою, з великим, великим гачком, на який потрапить велика і якісна риба», - прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк про стан української економіки.

«Щоб вони відчували себе терористами-камікадзе, що йдуть на черговий теракт, як на останній у своєму житті, оскільки, швидше за все, загинуть при спробі до втечі», - радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко про те, що МВС і СБУ працюють над введенням агентів у НЗФ.

«Це нонсенс, коли ці особи за офіційними даними бідні, як церковні миші, а їхні родичі змогли стати настільки успішними бізнесменами, їм би і Рокфеллер позаздрив», - міністр юстиції України Павло Петренко про держслужбовців, родичі яких збагатилися за їх рахунок.

«Як міністр економіки і торгівлі я мав би танцювати танець залучення інвестицій, але кулеметна та артилерійська стрілянина є поганим супроводом для цього танцю», - міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета про ситуацію в економіці України у зв'язку з військовими діями на сході.

«Запевняю, у парламент пройдуть практично ті ж особи. Так, когось буде більше, когось менше. Але картина принципово не зміниться», - регіонал Борис Колесніков про те, що суттєвого оновлення парламенту після позачергових виборів не буде.

«Багато хто з жителів Донбасу ще оплакує загибель своїх рідних. Україна схиляє голову в жалобі за загиблими воїнами. На Донбасі - руїни і горе. Не час для парадів. Не час, не час, пане Президенте», - нардеп від фракції Партії регіонів Ганна Герман про недоречність проведення військового параду в Києві на честь 23 річниці Незалежності України.

«Це велика українська політична камасутра, де кожен має свої амбіції», - радник Президента України Юрій Луценко про те, що коаліція нового парламенту має скластися ще до виборів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157
Туфли осень-зима Everest