У Києві в зв'язку з масовим встановленням електронагрівачів води, ЖЕКи безкоштовно перевірятимуть електромережі в будинках, щоб не допустити виникнення надзвичайних ситуацій при пікових навантаженнях. Про це в ефірі Першого національного телеканалу заявив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

«Давайте не будемо наводити жах на людей. Я звернувся до компетентних експертів, які запевнили, що в київських електромережах є достатній запас потужності. Тим не менш, я доручив ЖЕКам перевірити мережі в будинках, особливо старих, для того щоб взимку не сталося ніяких надзвичайних подій. Експерти запевняють, що форс-мажорів не буде. Крім того, ЖЕКи перевірять будинкові кабелі. Киянам за це платити не доведеться», - зазначив Кличко.

За словами мера, крім газу, київські ТЕЦ також формують запаси мазуту, щоб безперебійно подавати тепло в будинки киян протягом усього опалювального сезону. «Взимку кожен холодний день на рахунку. Тому я впевнений, що ми зможемо заощадити достатньо газу, щоб забезпечити киян теплом під час опалювального сезону», - підсумував Кличко.

Нагадаємо, раніше Кличко заявляв, що в опалювальний сезон проблем з гарячим водопостачанням та опаленням у Києві не буде.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом