Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в місті Києві викрили бордель в одному із розважальних закладів на Хрещатику.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в м. Києві.

«Бордель функціонував у стриптиз-клубі на Хрещатику. Там в окремо виділених кімнатах танцівниці надавали клієнтам послуги сексуального характеру за грошову винагороду в розмірі 2000 гривень», - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, у ході відпрацювання клубу правоохоронці встановили, що стриптизерки з попередньої згоди адміністрації «забезпечували відвідувачам сексуальний релакс».

Під час перевірки борделю міліціонери склали адміністративні протоколи щодо повій, 25-ти та 36-ти років. На момент візиту правоохоронців вони саме були в окремих апартаментах закладу, де зазвичай інтимно задовольняли відпочивальників.

«Під час огляду місця події були виявлені і вилучені речові докази, які підтверджують скоєння кримінального злочину адміністрацією стриптиз-клубу, у тому числі грошові кошти в розмірі 200 доларів США та понад 2-х тисяч гривень», - зазначив начальник УБЗПТЛ ГУМВС України в місті Києві Ярослав Жук.

За цим фактом слідчим відділом Печерського РУ ГУМВС України в місті Києві відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України (звідництво).

Разом із цим працівниками столичного УБЗПТЛ встановлено, що адміністрація закладу регулярно займалася підбором танцівниць для надання послуг сексуального характеру клієнтам клубу.

Нині проводиться збір доказової бази з метою притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, причетних до створення та утримання місць розпусти і повідомлення їм про підозру.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136