Спостерігачі ОБСЄ, які прибули на місце катастрофи літака «Боїнг-777» Malaysian Airlines, були обстріляні. Про це заявив Президент України Петро Порошенко на зустрічі з міністром закордонних справ Нідерландів Франсом Тіммермансом, повідомляє прес-служба Глави держави.

За словами Порошенка, незважаючи на досягнуту домовленість, представники ОБСЄ зазнали обстрілу.

«За наявною інформацією, сьогодні європейські експерти повернулися, але їм знову заважають у роботі, не дають можливості збирати докази, грубо поводяться з тілами загиблих. Ми вважаємо, що ця ситуація є неприпустимою. Ми не допустимо перешкоджання роботі комісії і того, щоб представники інших країн не мали можливості провести об'єктивне розслідування», - сказав Порошенко.

Нагадаємо, 17 липня на території України розбився «Боїнг-777» Malaysian Airlines, що летів рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур.

Лайнер упав в околицях села Грабове Шахтарського району Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

У Кабінеті Міністрів України заявили, що члени незаконних збройних формувань намагаються знищити докази причетності до збитого «Боїнга».

Спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко заявив, що Україна не отримала жодної «чорної скриньки» з «Боїнга», який розбився.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом