Аналіз наявної інформації свідчить, що підстав підозрювати наявність технічних несправностей у «Боїнга» наразі немає. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив льотчик Віталій Горовенко.

«Наразі немає підстав підозрювати, що в літаку були несправності, на мою думку», - вважає він.

При цьому експерт пояснив, що дані про несправності автоматично відправляються співробітникам наземних служб, навіть якщо про поломку з якихось причин не повідомляє пілот.

«На борту є спеціальна система, яка фіксує все, що ненормально. Наземні служби автоматично цю інформацію отримують. Вони б знали про все, що відбувається на борту. Навіть якщо льотчик не передав, що щось відбувається, то ця інформація все одно автоматично йде на землю», - підкреслив Горовенко, додавши, що обставини катастрофи, швидше за все, не стосуються авіаційної безпеки.

У той же час, він наголосив, що остаточну відповідь на питання про можливі технічні несправності «Боїнга» дасть спеціальна комісія.

Як раніше повідомляв ForUm, 17 липня літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що прямував за курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав катастрофи в Донецькій області України.

На борту лайнера перебувало 298 осіб. Імовірно, всі вони загинули.

 

Валентина Дудко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

144