Обраний президентом України Петро Порошенко і президент РФ Володимир Путін висловилися за якнайшвидше припинення кровопролиття в Україні та врегулювання ситуації мирними засобами. Про це повідомив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков.

«На полях офіційного сніданку від імені президента Франції з нагоди 70-річчя висадки союзників у Нормандії президент Путін мав коротку бесіду на ногах з Франсуа Оландом, Ангелою Меркель та обраним президентом України Петром Порошенком», - сказав він.

«У ході короткої розмови і Путін, і Порошенко висловилися за якнайшвидше припинення кровопролиття на сході України, а також бойових дій обох сторін - і з боку українських Збройних сил, а також з боку прихильників федералізації України», - розповів Пєсков журналістам, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Крім того, було підтверджено безальтернативність врегулювання ситуації мирними політичними засобами», - зазначив він.

За словами Пєскова, президент Путін у рамках заходів у Нормандії також поспілкувався з президентом США Бараком Обамою.

«Незважаючи на те, що не було окремої зустрічі, глави двох держав отримали можливість обмінятися думками щодо ситуації в Україні, а також про кризу на сході цієї країни. Путін і Обама висловилися за необхідність якнайшвидшого скорочення насильства та військових дій», - сказав Пєсков.

Нагадаємо, у Нормандії відбулося неформальне спілкування канцлера ФРН Ангели Меркель, обраного президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские