Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) допускає зміну тарифу на електроенергію для населення.

Відповідну заяву 3 квітня зробив голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, його слова наводить "Інтерфакс-Україна".

Тарасюк сказав журналістам, що не відкидає зміни в механізмі забезпечення населення електроенергією (ПСО), для якого до 1 травня 2024 року різницю в тарифах покривають компанії "Енергоатом" та "Укргідроенерго"."Якщо зміни, то, можливо, вони будуть важкими, але точно зваженими. Конкретніше можна буде сказати пізніше", — сказав Тарасюк.

Він пояснив, що всі енергетичні компанії зіткнулися з важкою ситуацією. Вона, в першу чергу, пов'язана з повномасштабним вторгненням Росії.

Наразі механізм забезпечення населення електроенергією передбачає, що "Енергоатом" та "Укргідроенерго" виплачують постачальникам різницю між тарифом для населення та ринковою ціною електроенергії. Компенсація надається з коштівід діяльності "Енергоатому" та "Укргідроенерго" на ринку.

Нагадаємо, за останні два тижні березня 2024 року внаслідок російських ракетних атак було пошкоджено об'єкти генерації електроенергії та енергетичної інфраструктури України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

0