Член партії «Слуга народу» та один з кураторів партії у Харківській області Вадим Слюсарєв 18 лютого виїхав з України до Російської Федерації.

Про це свідчать дані бази російської прикордонної служби, які опинились у розпорядженні Української правди.

Так, за даними бази 18 лютого, Слюсарєв заїхав до Росії на авто через КПП «Нехотіївка». Метою зазначено «тимчасове проживання».

А 26 лютого – на третій день після вторгнення Росії – Слюсарєв став на облік, зазначивши заплановану дату виїзду 26.02.2022. Хоча в момент перетину кордону у базі зазначається період перебування до 10 березня. 

Відповідно до даних, отриманих від українських прикордонників, Слюсарєв виїхав до Росії 18 лютого о 17:16 через ПП «Гоптівка» на автомобілі BMW разом з громадянином України Вадимом Беліченком. Беліченко на BMW повернувся на територію України за кілька хвилин – о 17:34. 

Також, за даними прикордонної служби Російської Федерації, Слюсарєв відвідував країну у 2021, 2020 та 2019 роках. 

У партії спростували, що Слюсарєв є членом політради. Вони пояснили, що Слюсарєва дійсно було обрано членом політради, але оскільки він не надав відповідний пакет документів, то фактично він не увійщов до керівного складу партії.

Після публікації новини УП, з офіційного сайту партії «Слуга народа» було видалено сторінку, де Слюсарєв згадувався як член ради Харківської обласної партійної організації.

За даними співрозмовників УП, інформація про відвідини Слюсаревим Російської Федерації є у розпорядженні українських правоохоронців.

Нагадаємо, 13 березня 2021 року Вадима Слюсарєва було обрано членом політради партії «Слуга народу».

У 2020 році на сайті партії Слуга народу Слюсарєв згадувався як член ради Харківської обласної партійної організації. 

Також Слюсарєв фігурував у розслідуванні проекту «Схеми»(Радіо Свобода) як «сірий кардинал» мажоритарників від партії «Слуга народу» на Харківщині.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

101