Рятувальники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області готові до негайного реагування на надзвичайні ситуації у зв'язку з погіршенням погодних умов. Про це повідомляє прес-служба обласної ДержНС.

«Верхньодніпровські рятувальники у взаємодії з дорожними, комунальними службами і підрозділами Державтоінспекції готові негайно реагувати на загрози і вживати заходів із забезпечення безперебійного руху транспорту автомобільними дорогами, а також комунального транспорту у населених пунктах», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що боротьба зі снігом у Верхньодніпровському районі ведеться силами чотирьох одиниць техніки автодорожного підприємства.

«Цього мало для швидкого очищення вулиць від заметів. Тому рятувальники 46-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДержНС України в Дніпропетровській області вийшли на вулиці міста з метою надати допомогу у розчищенні тротуарів від снігу. Для допомоги міським службам і проведення роз'яснювальної роботи серед городян рятувальники залучили весь особовий склад підрозділу», - розповіли в прес-службі.

У ДержНС звернулися до громадян з проханням прибрати власний транспорт із вулиць, не перешкоджати руху пожежного автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під'їзди до будинків, пожежні гідранти і водойми, утриматися від поїздок на великі відстані власним автотранспортом і автобусним сполученням при несприятливих погодних умовах.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом