Вранці в четвер,25 грудня, в Донецьку спокійна обстановка, повідомлення про надзвичайні події від городян не надходять. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Донецької міської адміністрації.

Зазначається, що ситуація з продовольчим забезпеченням задовільна. У торговельній мережі представлені групи як продовольчих, так і непродовольчих товарів, а також товари першої необхідності.

Крім цього, в штатному режимі працюють всі комунальні служби міста.

Згідно з повідомленням, за минулу добу аварійні служби Міськводоканалу ліквідували 26 поривів на водопровідних та 43 аварії на каналізаційних мережах. За даними прес-служби, сьогодні, 25 грудня, роботи ведуться в Калінінському районі по вулиці Хлюпына, в Куйбишевському районі на селищі шахти  Жовтневий Рудник, в Кіровському районі на селищі шахти Лідіївка по вулиці Любарського і в Петровському районі по вулиці Карбишева в селищі шахти Трудовська.

Як повідомляв ForUm, вранці 9 грудня прес-центр АТО повідомив про введення режиму припинення вогню на всіх позиціях сил антитерористичної операції на сході України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

14
Туфли осень-зима Everest