Московський міський суд переніс розгляд двох скарг захисту української льотчиці Надії Савченко, в тому числі і тієї, що стосується питання продовження арешту.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на телеканал «112 Україна».

Засідання повинно було відбутися сьогодні, 15 грудня, але тільки що адвокат Савченко Марк Фейгін повідомив про його скасування.

За його словами, суд не встиг перекласти необхідні для слухання документи українською мовою. У той же час захист Савченко зі свого боку підготував усі папери і був готовий до засідання.

Нагадаємо, Верховна Рада України закликала Держдуму Російської Федерації та президента РФ Володимира Путіна вжити заходів щодо звільнення Савченко.

Як раніше повідомляв ForUm, Савченко воювала на сході України у складі добровольчого батальйону «Айдар» і в червні потрапила в полон під містом Щастя Луганської області. 8 липня вона виявилася в РФ, воронезькому СІЗО. 9 липня їй було офіційно пред'явлено звинувачення в пособництві у вбивстві російських журналістів. Савченко всі звинувачення відкидає. Українська сторона вимагає її звільнення.

27 жовтня Басманний суд міста Москви ухвалив рішення про продовження утримання під вартою Савченко до 13 лютого 2015 року.

У жовтні Савченко була обрана депутатом Верховної Ради України від партії «Батьківщина», а 19 листопада ЦВК зареєструвала її народним депутатом України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

35