У Львові «лжемінер» дитячого садка засуджений до двох років позбавлення волі з визначенням випробувального терміну один рік. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За інформацією прес-служби, 18 листопада поточного року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, повідомив про нібито закладену вибухівку у дошкільному навчальному закладі №116 міста Львова. Обстеживши приміщення установи, інформація про замінування не підтвердилася.

Дії згаданої особи були кваліфіковані за ч. 1 ст. 259 Кримінального Кодексу України - «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності».

Наразі у зазначеному кримінальному провадженні оголошено вирок. Обвинуваченому призначено покарання у вигляді двох років позбавлення волі з визначенням випробувального терміну один рік.

Всього цього року на території Львівської області зареєстровано 88 кримінальних проваджень за фактами завідомо неправдивих повідомлень про замінування, за результатами розслідування яких до суду спрямовано лише дев'ять обвинувальних актів.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом