Державтоінспекція попереджає про опади у вигляді мокрого снігу, про ожеледицю та туман у Києві з 8 по 11 грудня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДАІ в Києві.

«За інформацією Гідрометцентру України, з 8 по 11 грудня в столиці спостерігатимуться опади у вигляді мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, місцями можливий туман», - йдеться в повідомленні.

Столична Державтоінспекція закликає водіїв дотримуватися правил дорожнього руху.

«Враховуйте погодні умови, збільшуйте дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), відмовтеся від ризикованих маневрувань. Зупиняючись вмикайте аварійну світлову сигналізацію. Крім того, будьте уважні під час проїзду пішохідних переходів, заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть людей, які переходять дорогу», - підкреслили в ДАІ.

«А пішоходам рекомендується мати на одязі світловідбивні елементи. Це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі. Особливо важливо забезпечити таким одягом дітей», - додали в прес-службі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

54