Всі керівники обласних адміністрацій, в тому числі і Полтавської, повинні призначатися не за квотним принципом, а згідно з професійними якостями за конкурсним відбором. Більш того, всі керівники Полтавської області, які після Революції Гідності призначалися згідно з квотним принципом, зобов'язані піти зі своїх посад. Таку точку зору висловив народний депутат України Сергій Каплін у відкритому листі до Президента України, який він виклав у своєму блозі на LB.ua.

«Рівень очікування системних реформ мешканцями Полтавщини дуже високий. Все голосніше лунають закиди «нічого не змінилося», а екс-регіонали вже почали вкладати кошти в контрреволюцію. Шанс на перемогу ідеалів Майдану один - інтенсивні реформи. Тому закликаю у призначенні губернаторів керуватися тим же підходом, що і в підписанні коаліційної угоди: спочатку план реформ на рівні області, потім - кадрові рішення», - зазначив він у листі.

Водночас Каплін знає про той тиск, який намагаються чинити на Президента, щоб примусити призначити губернатором Полтавської області керівника одного з місцевих осередків політичної партії: «Мені також відомо, що серед претендентів на посаду є В. Головко - голова обласного осередку партії «Народний фронт», П. Ворона, який очолює обласну організацію партії «Удар Віталія Кличка» тощо. Ще раз підкреслюю - квотний принцип неприпустимий».

Нардеп упевнений, що губернатором Полтавщини повинен стати реформатор зі світлим поглядом на інтенсивний розвиток області. Для цього, на його думку, необхідно провести конкурс між кандидатами на посаду губернатора області.

Так, Каплін пропонує всім претендентам уявити стратегічний план розвитку області, довести свій успішний управлінський досвід, уявити потужну команду реформаторів і запропонувати власний план швидкого впровадження системи електронного управління.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

17