Двох співробітників управління ДАІ у Луганській області затримано співробітниками ФСБ РФ на території Російської Федерації. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Луганській області.

В ході перевірки було встановлено, що о 8:30 співробітники ДАІ під час несення служби на службовому автомобілі Volkswagen Passat, в смт Мілове, намагалися затримати мікроавтобус Peugeot з російськими номерами, який проігнорував вимогу працівників ДАІ про зупинку і на великій швидкості проїхав вул. Дружби Народів смт Мілове. Співробітники ДАІ на службовому автомобілі почали переслідування автомобіля.

«У зв'язку з тим, що на території смт Мілове немає чітко визначеного розмежування державного кордону України з Росією, наряд ДАІ під час переслідування випадково опинився на території РФ і був затриманий працівниками прикордонної служби ФСБ РФ», - йдеться в повідомленні.

Наразі українські правоохоронці перебувають на території РФ.

В результаті переговорів керівництва ГУМВС України у Луганській області з керівництвом Чортківського райвідділу поліції досягнута домовленість про те, що після відшкодування штрафу співробітники ДАІ будуть відпущені.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

47
Классические туфли мужские