Ціни на нафту в світі знижуються, оскільки пропозиція залишається надмірною. Про це повідомляє Reuters.

Вранці у середу ф'ючерси на Brent подешевшали на $0,51 - до $81,16 за барель, а ф'ючерси на WTI - на $0,50 до $77,44 за барель. У вівторок ціна Brent знизилася до чотирирічного мінімуму, а з кінця червня світові ціни на нафту впали на 30 відсотків.

Велике нафтове родовище ель-Шарара в Лівії припинило свою діяльність після його захоплення одним із угруповань, які борються за владу, та експорт з порту Харіга в обсязі 120 тис. барелів на добу зупинений через вимоги підвищення зарплати.

Напередодні наради ОПЕК 27 листопада серед представників країн картелю ходять розмови про можливе зниження квоти на видобуток на 500 тис. барелів за добу з нинішніх 30 мільйонів, однак аналітики сумніваються, що таке рішення буде прийняте.

Нині йдуть дискусії з приводу обґрунтованості подальшого використання нафти марки Brent як маркерної для визначення цін на світовому ринку.

Це насамперед пов'язане зі зменшенням обсягів видобутку нафти на родовищах у Північному морі, яке призводить до зниження ліквідності і спотворень під час визначення ціни як самої суміші, так і інших марок нафти.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

62
Теги