Шевченківський районний суд Чернівців визнав винним старшого офіцера мобілізаційного відділення міського військового комісаріату в одержанні неправомірної вигоди у розмірі 500 дол. за невідправлення військовослужбовця у зону проведення АТО.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері, справу було порушено за ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди).

«9 липня була припинена протиправна діяльність військовослужбовця Чернівецького міського військкомату. Згаданий офіцер отримав від матері військового 500 доларів за сприяння у складанні і видачі документа, який дозволяв уникнути відправлення в зону проведення АТО», - йдеться в повідомленні.

За словами військового прокурора Чернівецького гарнізону Олександра Солдатова, суд призначив покарання у вигляді арешту строком на шість місяців із позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків строком на два роки і зі спеціальною конфіскацією 100 доларів шляхом стягнення із засудженого коштів близько 1300 грн у дохід державі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26