Станом на ранок 21 жовтня ПАТ «Київенерго» до централізованого опалення підключено 62 дитсадки (11,8% від загальної кількості), в тому числі 39 у Солом'янському районі, 14 у Голосіївському, 4 у Печерському та 1 у Шевченківському районі, повідомили Forum'у в прес-службі компанії.

Підключено 35 лікувальних закладів (7,7%) - 12 у Шевченківському, 11 у Голосіївському, 4 у Святошинському, 3 в Оболонському, 2 у Печерському, 1 у Деснянському, 1 у Дніпровському, 1 у Солом'янському районі.

«Київенерго» технічно готове розпочати подачу тепла в житлові будинки. З моменту появи відповідного розпорядження КМДА, яке очікується найближчими днями, процес підключення всіх будинків, що обслуговуються товариством, триватиме близько тижня. Керівні організації тих будинків, що досі не отримали Акт готовності до опалювального сезону (а це переважно приватні ЖБК та ОСББ), затягуючи і надалі з виконанням необхідних заходів з підготовки будівель, ставлять під загрозу своєчасне отримання тепла мешканцями», - зазначив генеральний директор ПАТ «Київенерго» Олександр Фоменко.

Станом на 21 жовтня 2014 р. акти готовності до опалювального сезону (в минулому - форма Е-8) отримали майже 100% будинків, що управляються ЖЕКами комунальної власності, і тільки на 63% - ЖБК, ОСББ та відомчі будинки.

Як раніше повідомляв ForUm, 20 жовтня у Києві розпочато подачу тепла на об'єкти соціальної інфраструктури, а також визначено загальний регламент початку опалювального сезону.

22 жовтня в Києві планується розпочати підключення житлового фонду до опалення.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом