У Раді національної безпеки та оборони України спростовують заяву голови Донецької обласної державної адміністрації Сергія Тарути про намір української сторони обміняти Донецький аеропорт на інші території. Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони України Андрій Лисенко, відповідаючи на запитання журналістів.

«Враховуючи те, що Тарута бере участь у виборах народних депутатів, ми це (заяву) розцінюємо як один із елементів виборчої кампанії. Прізвища Тарути серед керівництва РНБО немає. Тільки керівництво РНБО має право приймати рішення про будь-які обміни, переміщення тощо. Аеропорт був, є і залишиться під контролем українських військових», - сказав Лисенко, повідомляє «УНІАН».

Також Лисенко спростував заяву членів незаконних збройних формувань, що вони контролюють 90% території аеропорту, і що він буде захоплений найближчими днями. «Це була їхня доповідь для Кремля», - зазначив Лисенко.

Як повідомляв ForUm, губернатор Донецької області Сергій Тарута підтвердив інформацію про те, що планується обмін донецького аеропорту на території, прилеглі до обласного центру.

Своєю чергою прем'єр-міністр самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Захарченко заявив, що не веде ні з ким переговорів про обмін тієї частини аеропорту Донецька, де перебувають українські військовослужбовці, на якісь інші території.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские