Через численні невдалі спроб незаконних збройних формувань захопити аеропорт Донецька, який захищають українські силовики, члени НЗФ планують застосувати хімічну зброю. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО.

«За даними радіоперехоплення, здійсненого спецслужбами України, стало відомо, що через численні невдалі спроби незаконних збройних формувань захопити аеропорт Донецька, який охороняють українські силовики, терористами, як один з останніх шансів, планується застосувати хімічну зброю, зокрема, міномет "Тюльпан" і відповідні заборонені міжнародними нормами хімічні боєприпаси, від яких можуть постраждати мирні жителі в районі», - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що зазначена зброя і боєприпаси відсутні у Збройних силах України та інших військових формуваннях нашої держави.

«Необхідно нагадати, що вказане озброєння з боєприпасами великої потужності в звичайному спорядженні вже застосовувалося НЗФ при штурмі аеродрому «Луганськ», але при цьому хімічні боєприпаси терористи не застосовували», - зазначають у центрі АТО.

«Також передбачається, що вкотре бандитами після застосування зброї буде звинувачена саме українська сторона у втратах серед мирного населення», - зазначають у прес-центрі АТО.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом