Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області викрили злочинну групу, що викрадала нафту з магістрального нафтопроводу.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України у Львівській області.

«Група нафтових злодіїв була затримана в момент скоєння чергової крадіжки нафтової сировини на ділянці магістрального нафтопроводу у Миколаївському районі Львівської області. Сама врізка розташовувалася на закритій ділянці трубопроводу - на глибині до труби був майстерно приварений кран. Для контролю і управління процесом було встановлено дистанційно керований механізм із системою манометрів, приєднаних електричними з'єднаннями до мобільного телефону», - йдеться в повідомленні.Разом з тим від врізки зловмисники облаштували підземний відвід довжиною три кілометри, прокладений до сільськогосподарських угідь колишнього селянського господарства. Там в землю була вкопана металева ємність, в якій накопичувалися викрадені нафтопродукти.За даними міліції, в подальшому злочинці перекачували дизпаливо в спеціально пристосовані вантажні автомашини Вольво, ТАТРА і КамАЗ, в кузовах яких були вварені ємності для прихованого транспортування викраденого палива.

«Злодії використовували багатий арсенал прийомів для отримання незаконної вигоди. У них вилучено насоси для швидкого перекачування викраденого, шланги, систему рукавів, муфт і кульових кранів, встановлена причетність до скоєння злочину чотирьох мешканців Львівщини», - цитує відділ зв'язків з громадськістю начальника УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області полковника міліції Руслана Галаза.Так, правоохоронці вилучили понад 50 тонн викраденої нафтосировини. Слідчим управлінням зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.292 (Пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафтопродуктопроводів) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
1275 грн.