Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України виявлено резонансний факт присвоєння військовослужбовцем частини бюджетних коштів у розмірі 210 тис. грн, виділених для виплати грошового забезпечення силам АТО. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.

«Перевіркою встановлено, що помічник командира батальйону з фінансово-економічної роботи - начальник фінансово-економічної служби однієї з військових частин, отримавши грошові кошти для здійснення виплати військовослужбовцям частини грошових коштів за липень 2014 р. і грошової винагороди за участь в АТО за червень 2014 р. на загальну суму 400 тис. грн, частину зазначеної суми в розмірі понад 210 тис. грн привласнив», - йдеться в повідомленні.

При цьому за вказані кошти він не тільки придбав собі легковий автомобіль, але і погасив свої кредитні зобов'язання перед установами банків.

Відомості щодо зазначеного кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 410 Кримінального кодексу України (Заволодіння військовим майном шляхом зловживання службовим становищем), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Внаслідок принципового підходу прокурора щодо підозрюваного 28 серпня 2014 року застосовано запобіжний захід - утримання під вартою і визначений розмір застави у розмірі 1 млн грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом