У графіку президента Росії Володимира Путіна повторної зустрічі з українським колегою Петром Порошенком немає. Про це заявив прес-секретар глави Російської держави Дмитро Пєсков.

«У робочому графіку зустріч з Петром Порошенком поки не значиться», - сказав Пєсков в ефірі «Російської служби новин».

Лідери Росії, Білорусі, Казахстану, України та представники ЄС в Мінську до пізньої ночі вівторка, 26 серпня, обговорювали ситуацію в Україні та питання повернення Донбасу до мирного життя. Згідно з досягнутими домовленостями найближчим часом буде підготовлено план припинення вогню на сході країни і відновиться діяльність контактної групи Україна-Росія-ОБСЄ. У рамках консультацій вперше відбулася зустріч тет-а-тет президента РФ Володимира Путіна і Президента України Петра Порошенка.

Путін уточнив, що на двосторонній зустрічі з Порошенком умови припинення вогню на Україні предметно не обговорювалися - РФ не висувала і не може висувати умов з урегулювання ситуації в Україні. Президент Росії назвав  переговори з українським колегою позитивними, зазначивши, що зустріч у такому форматі була корисна. Сторони домовилися, що робота тристоронньої робочої групи в складі Росія-Україна-ЄС буде інтенсифікована.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом