Прибуття Президента Росії Володимира Путіна в столицю Білорусі Мінськ для участі у тристоронній зустрічі очікується сьогодні, 26 серпня, після 13:00. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Білорусі.

Згідно з орієнтовним графіком прибуття в національний аеропорт «Мінськ» делегацій, які беруть участь у зустрічі глав держав МС/ЄЕП, України та високих представників ЄС, Президент України Петро Порошенко прибуде до Мінська об 11:15 за київським часом, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон і комісар ЄС з торгівлі Карел де Гюхт - об 11:30, Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв - о 12:00, комісар ЄС з енергетики Гюнтер Герман Еттінгер - о 13:15, Президент Російської Федерації Володимир Путін - о 13:20.

«Зазначений час є орієнтовним і може змінюватися», - відзначають в МЗС Білорусі.

Раніше ForUm повідомляв, що в Мінську 26 серпня відбудеться зустріч на вищому рівні у форматі Україна - ЄС - «Євразійська трійка» (Білорусь, Казахстан, Росія) для обговорення питань, пов'язаних з виконанням Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, енергетичною безпекою та стабілізацією ситуації на Донбасі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

56
Туфли осень-зима Everest