Голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Рудик заявив про своє викрадення невідомими озброєними людьми у Дніпропетровській області.

Про це Рудик заявив на прес-конференції 18 серпня.

«Поки я сидів з мішком на голові...сказали, що я пішов захищати Батьківщину», - сказав Рудик. Він також заперечує намір вступити в батальйон «Дніпро-1» добровольцем.

«Я ніяких заяв не писав. У присутності "неадекватів" була виписана від руки повістка... Але я нічого не підписував», - сказав Рудик. При цьому він запевнив, що в разі отримання повістки з військового комісаріату він не буде ухилятися від виконання військових обов'язків. «Я ще раз повторюю: прийде повістка капітану Рудику приїхати на фронт, на другий день він буде у військкоматі», - сказав голова Держземресурсів.

Раніше заступник голови Дніпропетровської області Геннадій Корбан заявив, що голова Держземресурсів Рудик має намір вступити в батальйон «Дніпро-1», повідомляють «Українські Новини». Рудик був запрошений в Штаб національної захисту Дніпропетровської області, де йому, за словами Корбана, була вручена повістка в армію.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом