На площі Конституції біля центрального входу до Верховної Ради України мітингують аграрії проти скасування пільг на фіксований податок. Про це повідомляє кореспондент Forum'у.

Люди тримають у руках плакати з написами: «Геть руки від українського села», «Не дамо зруйнувати село», «Скасування держпідтримки села - теракт проти України» та ін.

«Це мітинг проти підвищення податків, тому що в наш час дуже важко виживає село. Якщо ще піднімуться податки, взагалі вся продукція знеціниться і буде безглуздо все вирощувати. Ми проти законопроекту №4309а, в якому йдеться про зняття пільг на фіксований податок для аграріїв», - пояснив один з активістів мітингу.

Мітингувальники виставили на площі відра та мішки із зерном. За словами однієї з активісток, це символізує продукцію сільського господарства, кількість якої, на її думку, в разі скасування пільг на фіксований податок, знизиться у багато разів, оскільки сільськогосподарському виробнику буде невигідно працювати.

Варто зазначити, що урядовий законопроект №4309а, що стосується внесення змін до Податкового кодексу, винесено для включення до порядку денного сьогоднішнього засідання парламенту.

 

Тетяна Мацур, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские