В «Укрзалізниці» запевняють, що забезпечили можливість виїзду зі східних областей для всіх охочих. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час брифінгу повідомив начальник головного пасажирського управління «Укрзалізниці» Ігор Бреус.

«При призначенні додаткових потягів (у східні регіони. - Ред.) практично щодоби у вільному продажу було від 70 до 150 місць. Тобто, я вважаю, що ми забезпечили вивезення пасажирів повною мірою. Той, хто мав бажання виїхати з Луганська і Донецька, міг виїхати», - сказав він.

Крім того, за його словами, зараз триває робота з призначення додаткових потягів у східному напрямку.

Разом із тим, начальник головного пасажирського управління «Укрзалізниці» нагадав, що з 2 травня 2014 року в східних областях були закриті три залізничні напрямки через Слов'янськ, Красний Лиман, Сватове.

«На сьогодні у нас тільки один залізничний напрямок, який стабільно діє. Це через Ясинувату, Донецьк, Красноармійськ з виходом на Чаплине, Павлоград, Синельникове. Всі 15 пар потягів курсують зміненим маршрутом... Ми відкоригували розклад цих потягів, перевели його з диспетчерського на графіковий, для того щоб пасажири мали чітку інформацію щодо маршруту прямування потяга», - додав він.

Дарина Шварцман, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

110