Народний депутат України з фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл вважає, що виступ Вірки Сердючки на «Євробаченні» зганьбить Україну. Про це він розповів в інтерв'ю кореспонденту ForUm’у.

«Це буде перше «Євробачення» за останні роки, яке я не дивитимуся, тому що такої ганьби мені особисто відверто не хочеться. Я свого часу вболівав і за Руслану, і за Тіну Кароль, коли вони виступали. Я, може, зловтішався до певної міри, коли програвала ця група «Гринджоли». Але в даному випадку я просто не дивитимуся, тому що це вже якийсь момент певної національної ганьби, коли раптом маргінальна периферійна частина жлобської публіки одержує відображення на такому міжнародному форумі», - відзначив нардеп.

Чорновіл не думає, що є якесь майбутнє в такої кандидатури як Сердючка. «Я думаю, що деякі з наших великомудрих експертів, надивившись на «гарячих фінських хлопців» в образі монстрів, так і не зрозуміли, що є субкультура, і є псевдокультура. Ці всі монстри – це певний елемент субкультури. Він має право на життя, і він існує. А всякі там гермафродити – це ніколи ніде ніким нормально не сприймалося. Тому я думаю, що це буде елементом серйозної ганьби, і на нас дивитимуться в світі, як на круглих ідіотів», - додав він.

Письменник і журналіст Олесь Бузина позитивно відноситься до кандидатури Сердючки. «Мені подобається кандидатура Данилка, тому що нарешті послали найпопулярнішого. Чи є в нього шанси перемогти – це покаже тільки «Євробачення». Це непередбачувана лотерея. Шанси увійти до трійки, я думаю, у нього є стовідсотково. Ось говорять минулого року перемогли такі мудаки, як «Лорді», тому цього року обов'язково повинен перемогти такий комік, як Сердючка», - сказав Бузина.

Музикант, група «Ґринджоли» Роман» Костюк, бачить у кандидатурі Вірки Сердючки суцільний позитив.

«Я відношуся до цього повністю позитивно, тому що вибір кандидатури Вірки Сердючки як претендента саме на цей конкурс є найправильнішим. Конкурс «Євробачення» - це так званий карнавал або шоу-програма, де, щоб стати переможцем, потрібно показати найяскравіше шоу.

Хто покаже найбільш вдало з погляду клоунади номер, той і перемагає. Якраз Вірка Сердючка, на мій погляд, і є кращим клоуном на українській естраді», - прокоментував співак і додав: «Для деяких фахівців не секрет, що конкурс «Євробачення» - це, передусім, свято геїв Європи. Просто про це в Україні ніхто не хоче говорити. Тому навіть сам імідж, що хлопець переодягається в жінку, так би мовити, позиціонування Вірки Сердючки як трансвестита – це додатковий плюс до її перемоги».

Музикант вважає, що саме образ клоуна запам'ятається всій Європі. «Вірка Сердючка якраз номер один у цьому списку артистів, які в Україні мають кращу шоу-програму, найяскравішу… . Я вважаю, що ми не ганьбимо Україну. Ми навпаки даємо те, що потрібно для «Євробачення». Ми показуємо, що в Україні є продукт, який гідний бути представленим на «Євробаченні». Це Вірка Сердючка», - додав він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1473