Виконувач обов'язків міністра оборони України Михайло Коваль назвав кілька причин, через які загинули бійці 51-ї механізованої бригади під Волновахою.

Про це він заявив на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

«Ситуація полягає в тому, що фактично вся 51-ша бригада, один із підрозділів якої мав проблеми під Волновахою, уже виведена із зони АТО і перебуває на полігоні «Широкий лан». Там ведуться не тільки слідчі дії, але й проходить відновлення боєздатності цієї бригади. Її біда в тому, що вона була недоукомплектована», - наводить слова Коваля «УНІАН».

За словами в.о. міністра «за штатом має бути 4,5 тисячі бійців і командирів у воєнний час, а вона в мирний час мала всього 450 осіб. Командирів батальйонів не було. Було всього три командири механізованого взводу. І тому сталося те, що сталося. До того ж, ця бригада прийшла в зону АТО необстріляною. І це важливо, тому що вбити людину - це дуже важко», - сказав він.

Як повідомляв ForUm, у ніч з 21 на 22 травня внаслідок нападу на блокпост Збройних сил України під Волновахою Донецької області загинуло 13 військовослужбовців.

Прокуратура Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері розслідує факт нападу.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
8293 грн.
415