У Донецькій області у зв'язку із зростанням захворюваності на грип тимчасово призупинено навчальний процес у школах м.Костянтинівка і Костянтинівського району. Як повідомляє Донецька санітарно-епідеміологічна станція, крім того, у м.Краматорську школярі перебувають на канікулах з 19 березня.

«За результатами вірусологічного моніторингу захворюваність обумовлена ​​ вірусами грипу А і В», - йдеться у повідомленні.

У цілому на більшості території області епідемічний поріг не перевищено. «Перевищення епідемічного порогу в 1,5 рази фіксується у Краматорську, на 42% - у Костянтинівці», - зазначили в обласній СЕС.

Тижневе зростання захворюваності на грип та ГРВІ в області перебуває у межах сезонних коливань епідемічного процесу респіраторних інфекцій. Усього за минулий тиждень звернулися в лікувально-профілактичні установи області 29045 хворих на грип та ГРВІ, що на 16% вище за показник попереднього тижня, але на 35% менше аналогічного періоду 2011 р.

Серед дитячого населення зареєстровано 18992 випадків грипу та ГРВІ (65% від числа всіх хворих).

Госпіталізовано з діагнозом грип, ГРВІ та їхніми ускладненнями 1073 хворих, у т.ч. дітей до 17 років - 858 (79,9%), що на 22,1% більше, ніж за тиждень.

У даний час загальний показник захворюваності на грип та ГРВІ (65,9 на 10 тис. нас.) залишається нижче епідпорогу на 18,5%.

Нагадаємо, напередодні завідувач епідеміологічного відділу Рівненської обласної санітарно-епідеміологічної станції Анатолій Рєзніков повідомив, що у Рівному у розпалі епідемія грипу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
2564 грн.
416