У Міністерстві закордонних справ відбулася презентація Стратегії позиціонування України за кордоном, розробленої на замовлення зовнішньополітичного відомства країни.

Директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин у ході презентації зазначив, що «вдалося за порівняно невеликий бюджет зробити щось справді іміджеве». «Цей проект нам коштував приблизно $100 тис. Це соціологічні дослідження, розробка концепції, брендбука, створення відповідного сайту», - сказав він, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

 

Стратегія розроблена компанією «CFC Consulting», її головне гасло – «Україна – відкритість». «Мається на увазі відкритість до нових реформ, розвитку туризму, готовності брати участь у глобальних процесах, готовність до інвестування», - сказав на презентації креативний директор компанії Юрій Сак.

Стратегія містить перелік проектів у різних галузях, які Україна може запропонувати світові. Це проекти, спрямовані на знайомство Європи та світу з туристичним та культурним потенціалом України, інвестиційними проектами, світом кіно і спорту.

За словами Сака, візуальне подання держави є важливим аспектом. «Саме тому у своїй брендовій концепції ми пропонуємо символи бренду «Україна», а саме дівчинку і хлопчика – Гарнюню і Спритка. Персонажі виконані у популярному стилі «аніме», орієнтованому як на дитячу, так і на дорослу аудиторії», - зазначив він.

Також креативний директор компанії повідомив, що передбачено проведення інформаційних кампаній шляхом поширення рекламних відеосюжетів про Україну, «наші можливості, а також про життя видатних українців». Створення позитивного іміджу країни сприятиме зростанню інвестицій, а також туристичному потенціалу, зокрема, перед проведенням Євро-2012.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2463