Народний депутат з «Народної самооборони» Кирило Куликов дізнався про аварію, що трапилася, зі своїм однопартійцем Олександром Омельченком сьогодні вночі. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю кореспондентові ForUm’у.

«Ви дізналися про те, що трапилося сьогодні вранці, а я – вночі. Мені подзвонив голова київського Главку і сказав, що ось таке сталося. Я через це ніч не спав», - зокрема, сказав нардеп.

Він звернув увагу, що зараз ведеться слідство, а Омельченко проходить усі необхідні експертизи. «Після того, як слідство все встановить, ми зробимо все можливе, щоб ці матеріали були оприлюднені, і було зрозуміло, що ж відбулося насправді», - зазначив парламентарій.

Куликов признався, що особисто з Омельченком за цей час не спілкувався.

У свою чергу голова комітету ВРУ з правової політики, народний депутат з БЮТ Сергій Міщенко звернув увагу, що правоохоронні органи повинні провести відповідне розслідування, експертизи й опитати всіх свідків. «Авто-технічна експертиза покаже, чия це була провина. Зверніть увагу, що всі висновки по ДТП грунтуються на 90% на цій експертизі. Якщо вона підтвердить провину (водія – ред.), то будь-яка людина, у тому числі й депутат, може піддатися кримінальному покаранню», - підкреслив він.

Парламентарій зазначив, що у разі доказу провини Омельченка, пред'явити звинувачення йому можна буде лише після зняття депутатської недоторканності. «Але потрібно дочекатися результатів експертиз і висновку. Але, якщо буде доведена провина потерпілого, то (екс-мерові – ред.) нічого не буде. А якщо навпаки – то до парламенту вноситиметься подання (про позбавлення його депутатської недоторканності – ред.)», - підсумував Міщенко.

Як повідомляв ForUm, депутат фракції «Наша Україна - Народна самооборона», колишній міський голова Києва Олександр Омельченко скоїв наїзд на 48-річну людину, перебуваючи за рулем автомобиля «Міцубісі-Паджеро». Постраждалий помер на місці пригоди.

У письмовому поясненні Омельченко зазначив, що його автомобіль рухався у напрямі міста в другій смузі руху зі швидкістю близько 70 км/год (на цій ділянці встановлено обмеження 80 км/год), - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він також пояснив, що в селі Чапаєвка перед його автомобілем через потік зустрічного транспорту несподівано з'явилася людина. За словами депутата, пішохід переходив дорогу в невстановленому місці, приблизно за 40 м від пішохідного переходу. Такі ж свідчення дав один зі свідків. Омельченко запевнив, що використовував екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду.

 

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1229