Чернігівський мандрівник, спеціальний кореспондент газет «Сіверщина» і «Білий дім» Олександр Волощук відправився в експедицію за Полярне коло. Про це повідомив друг мандрівника, редактор газети «Сіверщина» Василь Чепурний.

Як передає «УНІАН», він розповів, що Олександр з Києва потягом добирається до Кургану, звідки і відправиться автостопом на північ Росії. У Кургані він гостюватиме в єпископа Тобольського і Сибірського Української православної Церкви Київського патріархату Варуха, до речі, дід якого похований у Чернігові.

«Волощук подорожуватиме по українських общинах, вивчатиме життя корінних народів Росії. У нього вже є декілька адрес для ознайомлення з репресіями наших земляків у суворому краї за часів сталінщини», - уточнив Чепурний.

Він також відзначив, що чернігівський мандрівник планує пройти понад 300 кілометрів «по мертвій залізниці» – її будівництво було припинено після смерті Йосипа Сталіна. «Головна проблема для мандрівника – як переправитися через річки, що не мають ні поромів, ні мостів», - сказав Чепурний.

Він підкреслив, що газета «Сіверщина» стежитиме за мандрівкою свого спеціального кореспондента, а сайт видання його освітлюватиме .

Як повідомлялося раніше, минулого року чернігівський мандрівник Волощук здійснив подорож на Далекий Схід і впродовж майже півроку подолав понад 3000 км.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1499 грн.
604