Міська рада Красного Луча Луганської області 14 серпня ухвалила рішення про ведення документації російською та українською мовами відповідно до виконання Закону «Про основи державної мовної політики».

Про це «УНІАН» повідомила прес-секретар міської ради Олена Воробйова.

За її словами, міськрада Красного Луча прийняла рішення про надання російській мові статусу регіональної ще у 2004 році, тому виконання закону про мови йде без додаткових рішень про статус російської на території міста.

Відповідно до прийнятого рішення, тексти офіційних оголошень і повідомлень; найменування органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій; написи на їх печатках і бланках; друкована продукція для службового і прикладного використання (бланки, форми, квитанції, квитки і т . д.) будуть тепер державною і російською мовами.

Також міськрада розглядає можливість збільшення викладання російської мови та літератури в школах міста

«Більшість населення - 83,6% - у нас говорять російською, тому міськрада вирішила розглянути можливість збільшення викладання російської мови та літератури в школах. Депутати доручили виконкому міської ради підготувати пропозиції з цього питання відповідно до потреб городян», - сказала Воробйова.

Як повідомляв ForUm, Верховна Рада України 3 липня прийняла ініційований Партією регіонів закон «Про засади державної мовної політики», яким зміцнюються позиції російської та мов інших національних меншин у регіонах, де їх чисельність 10% і вище.

8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав цей закон, 10 серпня він набув чинності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

426